Sony má nejlepší telefony pro zpomalené záběry 960FPS. Tady je důkaz

V těchto dnech je opravdu těžké najít mobilní telefony, které disponují unikátními funkcemi. Máme třeba portrétový mód na iPhone 7 Plus nebo „infinity displej“ Galaxy S8… A teď Sony Xperia XZ Premium přichází se zpomalením díky 960 snímku za vteřinu. Tato funkce je součásti nové kamery Sony Motion Eye a teď je dostupná na obou […]

V těchto dnech je opravdu těžké najít mobilní telefony, které disponují unikátními funkcemi. Máme třeba portrétový mód na iPhone 7 Plus nebo „infinity displej“ Galaxy S8… A teď Sony Xperia XZ Premium přichází se zpomalením díky 960 snímku za vteřinu.

Tato funkce je součásti nové kamery Sony Motion Eye a teď je dostupná na obou telefonech Sony Xperia XZ a Xperia XZ premium. Telefon disponuje 4K displejem s plným rozlišením 2160 x 3840 px na 5,5 palcovém LCD displeji.

Sony se rozhodlo ukázat novou funkci tohoto telefonu skrze krátký film od režiséra Chrise Cairnse. Na svou tiskovku si Sony pozvala hromadu novinářů do Portugalska, kde se všechno natáčelo.

Všichni pozvaní novináři obdrželi telefon s kamerou MotionEye a zaznamenávali pár neuvěřitelných vystoupení. Výsledkem je svěží vizuální zážitek. Je to dramatické, zábavné a epické.

240fps je dnes maximum, co získáte

To nejlepší, co v této chvíli v telefonech máme, je zpomalení na úrovni 240fps a je dostupné pouze na několika telefonech jako je třeba Apple iPhone 7.