Vypnout reklamy

Sony Xperia 8 oznámen s 21:9 displejem

Vydáno dne: 14.10.2019

Sony Xperia 8 oznámen s 21:9 displejem. Nový telefon střední třídy byl nedávno představen v Japonsku a má dorazit v říjnu do obchodu.

Sony oznámilo nový telefon střední třídy v Japonsku a jedná se o Xperia 8. Tento telefon má mít displej s poměrem 21:9 a je to 6 palcový displej, který se podobá tomu, co je v telefonu Xperia 10, akorát má Gorilla Glass 6 vpředu i vzadu.

Další změnou je, že u Xperia 8 na zadní straně máme 12MPx fotoaparát se clonou f/1.8 a zároveň je tady širokoúhlý senzor 8MPx se clonou f/2.4.

Přední strana má 6 palcový FHD+ 21:9 displej se selfie fotoaparátem 8MPx a clonou f/2.0. Na rozdíl od vlajkových Xperia telefonu má Xperia 8 pouze LCD displej.

Sony Xperia 8
Sony Xperia 8

Na pravé straně je tlačítko pro zapnutí a snímač otisků prstů. Velikost telefonu je 158 x 69 x 8.1mm a váha 170 gramů.

Čip v telefonu

Telefon dorazí s čipem Snapdragon 630 a se 4GB RAM + 64GB interním úložištěm. Lze ho rozšířit microSD kartou. Baterie je tady 2760mAh s 18W rychlým nabíjením. Telefon je vodě-odolný a prachu-vzdorný s certifikací IP65/68. Je zde 3.5mm audio jack.

Sony Xperia 8
Sony Xperia 8

Dorazit má někdy v říjnu za 505$. V bílé, černé, oranžové a modré barvě.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Facebook a Instagram čelí žalobě kvůli špehování uživatelů
Instagram Reels

Instagram "chybou" používal kameru v telefonech iPhone a nyní tak Facebook čelí žalobě. Píše se v ní právě o této Přečíst si více

Xiaomi Mi 10T Pro a Mi 10T již zítra v prodeji
Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T je oficiálně představen, ale dorazí na český trh právě zítra a my sepisujeme to nejd;uležitější, co byste Přečíst si více

Samsung představil evoluci Galaxy Watch hodinek
Galaxy Watch historie

Jakou cestu ušly produkty Galaxy Watch? Samsung si pro vás připravil infografiku historie těchto hodinek, které započaly před dvěma lety.

Samsung zveřejňuje infografiku, kde ukazuje je Galaxy Z Fold 2 jako multi-tasking zařízení
Samsung Galaxy Z Infografika

Samsung zveřejňuje zajímavou infografiku, kde se soustředí na propagaci skládaného telefonu tím, že informuje o použitelnosti zařízení v době covid Přečíst si více

Tágy: