Vypnout reklamy

Sony Xperia bez 3.5mm jack

Jestli se vám to líbí nebo ne, to už bohužel neovlivníte. Všichni výrobci telefonu se totiž přesouvají k jediné věci a to mít v telefonu pouze USB-C.  Samsung nebo LG 3.5mm jack stále mají, ale Sony od toho opouští. Úřad pro schvalování mobilních telefonu na trh USA (FCC) odhalil pár zajímavých informací. Podle dokumentu, který […]

Sony Xperia XZ Pro

Jestli se vám to líbí nebo ne, to už bohužel neovlivníte. Všichni výrobci telefonu se totiž přesouvají k jediné věci a to mít v telefonu pouze USB-C.  Samsung nebo LG 3.5mm jack stále mají, ale Sony od toho opouští.

Úřad pro schvalování mobilních telefonu na trh USA (FCC) odhalil pár zajímavých informací. Podle dokumentu, který dorazil na FCC se jedná o neoznámený telefon Sony pod ID PY7-21831A a je s USB-C i pro audio a nabíjení, což znamená, že nemá 3.5mm jack.

Nová informace od FCC je také ta, že telefon od Sony je 152.79mm vysoký a 72.42mm široký a displej má 5.7 palců. To znamená, že zařízení je menší než Xperia XZ Premium.

Nicméně Sony se už zmínilo, že udělá takový malý redesign svých telefonu, takže je do budoucna asi jasné, že ani zde už 3.5mm jack nebude.

Uvidíme, jestli se telefon představí a odhalí na MWC 2018 příští měsíc.

FCC

FCC

FCC

FCC