Sony Xperia Ear Duo v Evropě na vybraných trzích. ČR mezi nimi.

Sony vydala sluchátka Xperia Ear Duo v US jako první, ale přichází i Evropa. Nové sluchátka jsou sice jen na vybraných trzích v Evropě a Česká republika je mezi nimi! Patří mezi ně třeba Německo, Švédsko, Řecko, Polsko. Nicméně Slovensko mezi těmito zeměmi není. Cena za tyto sluchátka Xperia Ear Duo je 279€. Budou dostupné […]

Sony Xperia Ear Duo

Sony vydala sluchátka Xperia Ear Duo v US jako první, ale přichází i Evropa. Nové sluchátka jsou sice jen na vybraných trzích v Evropě a Česká republika je mezi nimi!

Patří mezi ně třeba Německo, Švédsko, Řecko, Polsko. Nicméně Slovensko mezi těmito zeměmi není. Cena za tyto sluchátka Xperia Ear Duo je 279€. Budou dostupné ve zlaté a černé barvě a možná se přidají další varianty mobilního telefonu.

Technologie Dual Listening

Asi největší novinkou v těchto sluchátkách je technologie „Dual Listening“, což znamená, že ve chvíli, co vezmete hovor nebo posloucháte muziku, tak obdržíte notifikaci a zároveň budete plně slyšet okolní zvuky nebo konverzaci. Pravděpodobně je na sluchátkách mikrofon, který tyto zvuky přijímá. Je to dobré, protože kolikrát díky sluchátkům nevíte, co se děje ve vašem okolí.

Anytime Talk – vysílačka pro 5 lidí

Dále se sluchátka chovají jak vysílačky, protože je zde Anytime Talk, což je víceúčelový chat, kde můžete komunikovat až s pěti uživateli Ear Duo a to pouhým stisknutím tlačítka.