Obr Sony Xperia M Ultra s duálním 23 MPx foťákem

Mezitím co čekáme na oznámení nové Sony X série, tak tady máme Sony Xperia M Ultra, u kterého kolují spekulace okolo technických údajů a můžeme říct, že vypadají fantasticky. Xperia M5 byla představena minulý rok a mela 1080p displej, 3GB RAM a 21 MPx fotoaparát s rychlým automatickým ostřením, to vše bylo zapasováno do voděodolného […]

sony_xperia_m_hands_screen

Mezitím co čekáme na oznámení nové Sony X série, tak tady máme Sony Xperia M Ultra, u kterého kolují spekulace okolo technických údajů a můžeme říct, že vypadají fantasticky.

Xperia M5 byla představena minulý rok a mela 1080p displej, 3GB RAM a 21 MPx fotoaparát s rychlým automatickým ostřením, to vše bylo zapasováno do voděodolného těla.

M Ultra má být mnohem větší telefon, tak jak všechny „Ultra“ varianty od Sony. Vypadá to na 6 palcový Full HD displej s WhiteMagic technologií, což znamená, že dokáže vykreslovat jasný obraz a konzumovat méně energie.

Baterie mobilního telefonu M Ultra bude mít velikost 4280 mAh. Telefon poběží na čipsetu Snapdragon 652.

Sony Xperia M Ultra dostane duální fotoaparát o velikosti 23 MPx s optickou stabilizací. Přední fotoaparát bude mít 16 MPx.

Jedná se o FAKE zprávu nebo nikoliv?

Panují dohady, že se jedná o FAKE zprávu, ale není to 100%. Jelikož čipset S652 podporuje LPDDR3 933 MHZ a jenom 21 MPx kameru.

Ale Sony už dokázala vytvořit Xperia X s 23 MPx fotoaparátem na Snapdragon 650, který rovněž podporuje pouze do 21 MPx. Necháme se tedy překvapit.

Sony Xperia X upoutávka z MWC 2016