Vypnout reklamy

Obr Sony Xperia M Ultra s duálním 23 MPx foťákem

Vydáno dne: 21.4.2016

Mezitím co čekáme na oznámení nové Sony X série, tak tady máme Sony Xperia M Ultra, u kterého kolují spekulace okolo technických údajů a můžeme říct, že vypadají fantasticky. Xperia M5 byla představena minulý rok a mela 1080p displej, 3GB RAM a 21 MPx fotoaparát s rychlým automatickým ostřením, to vše bylo zapasováno do voděodolného […]


Mezitím co čekáme na oznámení nové Sony X série, tak tady máme Sony Xperia M Ultra, u kterého kolují spekulace okolo technických údajů a můžeme říct, že vypadají fantasticky.

Xperia M5 byla představena minulý rok a mela 1080p displej, 3GB RAM a 21 MPx fotoaparát s rychlým automatickým ostřením, to vše bylo zapasováno do voděodolného těla.

M Ultra má být mnohem větší telefon, tak jak všechny “Ultra” varianty od Sony. Vypadá to na 6 palcový Full HD displej s WhiteMagic technologií, což znamená, že dokáže vykreslovat jasný obraz a konzumovat méně energie.

Baterie mobilního telefonu M Ultra bude mít velikost 4280 mAh. Telefon poběží na čipsetu Snapdragon 652.

Sony Xperia M Ultra dostane duální fotoaparát o velikosti 23 MPx s optickou stabilizací. Přední fotoaparát bude mít 16 MPx.

Jedná se o FAKE zprávu nebo nikoliv?

Panují dohady, že se jedná o FAKE zprávu, ale není to 100%. Jelikož čipset S652 podporuje LPDDR3 933 MHZ a jenom 21 MPx kameru.

Ale Sony už dokázala vytvořit Xperia X s 23 MPx fotoaparátem na Snapdragon 650, který rovněž podporuje pouze do 21 MPx. Necháme se tedy překvapit.

Sony Xperia X upoutávka z MWC 2016

 

Další zajímavé příspěvky
Aktualizace telefonu Xperia X s podporou módu rukavic a LDAC
Sony Xperia X telefon

Sony protlačila na telefony Xperia X další aktualizaci. Tentokrát s číslem 38.3.1.A.0.32C. Tato aktualizace přinesla hned několik zásadních změn a to včetně Přečíst si více

Samsung vypustil do světa video s testem baterie. LG G5 propadl
Samsung

V testu jsou veškeré vlajkové telefony a na videu přesně uvidíte, který telefon jak moc vydrží. Každý z nich má Přečíst si více

Sony Xperia X má problém s přehříváním kamery
Sony Xperia X

Jeden YouTuber Damir Franc nahrával video, ale ukázalo se, že Xperia X má docela problém s přehříváním. Pokud nahráváte video Přečíst si více

Sony Xperia XA Ultra oficiálně!
Sony Xperia XA Ultra

Série Sony Xperia X bude opravdu velká! Po Sony Xperia XA, X a X Performance následuje nová XA Ultra s Přečíst si více

Tágy: