Vypnout reklamy

Sony Xperia X Compact, Snapdragon 820, 4 GB RAM

Sony zveřejní na následující konferenci v Berlíně IFA 2016 nové produkty. Bude se jedna nejméně o dva mobilní telefony řady Xperia X. Vypadá to právě na Sony Xperia X Compact, která bude odhalena již velmi brzy a ještě Xperia XR (nebo XZ). Sony potvrdila existenci těchto dvou mobilních telefonu, ale ještě neodhalila jejich specifikace. Nicméně […]

Sony Xperia X Compact specifikace

Sony zveřejní na následující konferenci v Berlíně IFA 2016 nové produkty. Bude se jedna nejméně o dva mobilní telefony řady Xperia X.

Vypadá to právě na Sony Xperia X Compact, která bude odhalena již velmi brzy a ještě Xperia XR (nebo XZ). Sony potvrdila existenci těchto dvou mobilních telefonu, ale ještě neodhalila jejich specifikace.

Nicméně pokud jste fanoušky společnosti Sony, tak máte svůj šťastný den, protože vám přinášíme nové informace ohledně Xperia X Compact, které se objevily na GFXBench.

Specifikace mobilního telefonu Sony Xperia X Compact

Podle všeho bude Xperia X Compact poháněna 2.1 GHz čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 820 a 4 GB RAM. K dispozici budete mít 64 GB interní paměť. Není zde zmínka ohledně microSD karty. Displej telefonu bude 4.6 palců s podporou 1080p rozlišením.

Sony Xperia X Compact specifikace

Sony Xperia X Compact specifikace

Zadní fotoaparát bude disponovat 16 MPx a dokáže nahrávat ve 4K rozlišením. Bude mít funkce jako je blesk, automatické ostření, detekce tváře a další.

Přední fotoaparát bude disponovat 8 MPx.

Sony Xperia X Compact poběží na Android 6.0.1, ale později se očekává s Android Nugát (7.0)

zdroj: phonearena.com