Sony Xperia XZ Premium v testu na GeekBench

Někdo udělal malý test svého Sony Xperia XZ Premium telefonu s modelovým číslem G8141. Tento test nám ukázal, kolik bude mít telefon RAM a Android verzi. Také nesmíme zapomenout na bodové hodnocení. Na serveru GeekBench je tedy uvedeno, že telefon bude disponovat 4GB RAM a Android ve verzi 7.1.1. Dále má hodnocení 1943 v jedno-vláknovém […]

Sony Xperia XZ Premium

Někdo udělal malý test svého Sony Xperia XZ Premium telefonu s modelovým číslem G8141. Tento test nám ukázal, kolik bude mít telefon RAM a Android verzi. Také nesmíme zapomenout na bodové hodnocení.

Na serveru GeekBench je tedy uvedeno, že telefon bude disponovat 4GB RAM a Android ve verzi 7.1.1. Dále má hodnocení 1943 v jedno-vláknovém testu a 5824 ve více vláknech.

Sony Xperia XZ Premium na GeekBench

Sony Xperia XZ Premium na GeekBench

Nicméně Snapdragon 835 v Galaxy S8 měl výsledky v testu trošku jiné. Telefon získal 6106 v testu více vláken a 1915 v jedno-vláknovém testu.

Sony si hraje také s rychlostí Snapdragon 835 a s lepší spotřebou baterie. Je docela možné, že za to mohou rozdíly v systémech, kdy každý výrobce má Android upraven trošku jinak.

Konec konců čísla jsou čísla. Jaká bude realita, to se dozvíme tento měsíc. Jedná se sice asi o 5% výkonnostní rozdíl, ale spíše se zaměříme na výdrž baterie.

V Německu bude telefon stát 749€ a začne se prodávat 1. Června.