Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Sony přivedlo na svět telefon Sony Xperia XZ2 Premium s nejvyšším ISO nastavením

Sony Xperia XZ2 Premium nebude možná nejlevnější, avšak bude disponovat celkem slušnými detaily. Například tady je právě nejvyšší ISO citlivost a to ISO12800. Sony vám tuto možnost chtělo přiblížit právě novým promo videem, které můžete vidět níže. Pro obrázky zvládne kamerový systém jít až na úroveň ISO 51200. Popisek na YouTube říká, že fotoaparát dokáže […]

12.7.2018

Sony přivedlo na svět telefon Sony Xperia XZ2 Premium s nejvyšším ISO nastavením

Sony Xperia XZ2 Premium nebude možná nejlevnější, avšak bude disponovat celkem slušnými detaily. Například tady je právě nejvyšší ISO citlivost a to ISO12800.

Sony vám tuto možnost chtělo přiblížit právě novým promo videem, které můžete vidět níže.

Pro obrázky zvládne kamerový systém jít až na úroveň ISO 51200. Popisek na YouTube říká, že fotoaparát dokáže zachytit takové detaily, co lidské oko vůbec dokáže zvládnout. Je to proto, protože lidské oko zvládne rozpoznat pouze ISO1600.

O vše se starají dva přepracované objektivy se 7 částmi a velkými otvory na zadní straně. Díky tomu můžete dělat fotografie v extrémních podmínkách a nízkém světle.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)