Sony Xperia XZs jde do před-prodeje v Evropě

Na MWC 2017 byl odhalena celá řada nových telefonu Sony Xperia  a již se objevují první možné před-objednávky. Že by obchody věděli, kdy bude mobilní telefon dostupný na trhu? Alza však nabízí pouze informací o tom, že se na telefon těší, ale o před-objednání ani slovo.  Možnost před-objednat lze v obchodě Belsimpel v Nizozemsku, kde je […]

Sony Xperia XZs mobilní telefon

Na MWC 2017 byl odhalena celá řada nových telefonu Sony Xperia  a již se objevují první možné před-objednávky. Že by obchody věděli, kdy bude mobilní telefon dostupný na trhu? Alza však nabízí pouze informací o tom, že se na telefon těší, ale o před-objednání ani slovo. 

Možnost před-objednat lze v obchodě Belsimpel v Nizozemsku, kde je telefon v nabídce za 649€. Telefon tak bude stát kolem 14 000,- Kč, což není zrovna málo. Dále však obchod nabízí těm, kteří si telefon koupí v před-objednávce, tak dostanou zdarma Sony SRS-XB30 reproduktor (ten jinak stojí 169€). Avšak se píše, že tento telefon bude dostupný pouze ve třech státech Evropy, jako je Německo, Itálie a právě Nizozemsko.

Sony Xperia XZs mobilní telefon

Sony Xperia XZs mobilní telefon

Alza však tento mobilní telefon bude v budoucnu nabízet, takže možná jen nějaká chyba.