Vypnout reklamy
  • Home
  • Android hry
  • Souhrn her týdne: Dark Prison, Lunathorn, Shadowgun War Games

Zahrajte si skvělou českou hru Shadowgun War Games a dále je tady akční hra Dark Prison a Lunathor, která se odehrává mezi bohy, kde panuje chaos.

16.12.2019

Souhrn her týdne: Dark Prison, Lunathorn, Shadowgun War Games

Na trh se dostala další česká hra Shadowgun War Games. Krom toho tady máme zajímavou hru, ve které budete vystupovat pod jménem Apostles.

Dark Prison

Hra ke stažení zdarma

V této zábavné hře budete mít k dispozici až 12 typů zbraní, konzolové grafické zpracování a spoustu dalších výhod. Vydejte se do světa akce s Apostlesem.

Hra na mobil Lunathorn

Hra ke stažení zdarma

Zahrajte si hru, která se odehrává v prostředí, kde narazíte na bohy. Chaos je však všude i tady. Vy se musíte vypořádat s těmito problémy a zachránit situace.

Hra na mobil Shadowgun War Games

Hra ke stažení zdarma

K dispozici máme další českou hru, která je ve světě velmi populární. Jedná se o klasický free-to-play hru, která dorazila do Google obchodu.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.