Vypnout reklamy

Souhrn týdne: Disorder, RuneScape, Zombie Blast Crew

Vydáno dne: 17.11.2019

Jako každý týden tady máme souhrn těch nejlepších her, které jsme za poslední týden vydali. Pokud jste je tedy promeškali, tak dnes si je můžete stáhnout. Disorder Jedná se o týmovou střílečku ve formě battle-royale. Avšak tentokrát z nedaleké budoucnosti. Hra se odehrává kolem roku 2030. K dispozici je APK soubor, takže potřebujete v telefonu […]

Jako každý týden tady máme souhrn těch nejlepších her, které jsme za poslední týden vydali. Pokud jste je tedy promeškali, tak dnes si je můžete stáhnout.

Disorder

Jedná se o týmovou střílečku ve formě battle-royale. Avšak tentokrát z nedaleké budoucnosti. Hra se odehrává kolem roku 2030. K dispozici je APK soubor, takže potřebujete v telefonu povolit instalaci z neznámých zdrojů. Vyhrávejte souboje a dostaňte se co nejdále.

Hra ke stažení

RuneScape Mobile

Hra nyní vstupuje do fáze beta testování. Takže můžete najít několik chyb. Avšak neměly by tyto chyby bránit ve hraní a pokračování ve hře. Pokud znáte PC hru RuneScape, tak tato je navržena přímo na mobil. Avšak postup z PC můžete použít na mobilu.

Hra ke stažení

Zombie Blast Crew

Hra se odehrává v městečku, kde na vás čekají krvežízniví nepřátele. Ve městě je spousta nemrtvých nepřátel. Získávejte zkušenostní body. Každý z těchto hrdinů má svou zbraň.

Hra ke stažení

Buroň Tomáš