Vypnout reklamy

Jako každý týden tady máme souhrn těch nejlepších her, které jsme za poslední týden vydali. Pokud jste je tedy promeškali, tak dnes si je můžete stáhnout. Disorder Jedná se o týmovou střílečku ve formě battle-royale. Avšak tentokrát z nedaleké budoucnosti. Hra se odehrává kolem roku 2030. K dispozici je APK soubor, takže potřebujete v telefonu […]

17.11.2019

Souhrn týdne: Disorder, RuneScape, Zombie Blast Crew

Jako každý týden tady máme souhrn těch nejlepších her, které jsme za poslední týden vydali. Pokud jste je tedy promeškali, tak dnes si je můžete stáhnout.

Disorder

Jedná se o týmovou střílečku ve formě battle-royale. Avšak tentokrát z nedaleké budoucnosti. Hra se odehrává kolem roku 2030. K dispozici je APK soubor, takže potřebujete v telefonu povolit instalaci z neznámých zdrojů. Vyhrávejte souboje a dostaňte se co nejdále.

Hra ke stažení

RuneScape Mobile

Hra nyní vstupuje do fáze beta testování. Takže můžete najít několik chyb. Avšak neměly by tyto chyby bránit ve hraní a pokračování ve hře. Pokud znáte PC hru RuneScape, tak tato je navržena přímo na mobil. Avšak postup z PC můžete použít na mobilu.

Hra ke stažení

Zombie Blast Crew

Hra se odehrává v městečku, kde na vás čekají krvežízniví nepřátele. Ve městě je spousta nemrtvých nepřátel. Získávejte zkušenostní body. Každý z těchto hrdinů má svou zbraň.

Hra ke stažení

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.