Vypnout reklamy

Specifikace Google Pixel 3a a 3a XL

Pixel 3a Promo foto

K dispozici máme specifikace mobilního telefonu Pixel 3a a 3a XL. Telefony se představí již 7. května, takže za pár dní. Máme k dispozici různé reklamní materiály, které ukazují telefon v bílé, fialové a černé barvě.

Reklamní materiály odhalují oba telefony a to jak větší, tak i menší verzi telefonu a s ním i funkci Night Sight, která byla představena v roce 2018. Tyto telefony taktéž budou disponovat módy Motion Focus a portrétový mód. Zároveň Google fotky nabídnou nekonečné úložiště.

Tyto telefony budou mít tři roky bezpečnostní aktualizace. To znamená, že telefony obdrží systém Android Q, R, a S. Mají taktéž rychlé nabíjení, vlastní zabezpečený čip.

Mód Night Sight
Mód Night Sight

Pixel 3a dále disponuje 5.6 palcovým displejem a 3000mAh baterií. Pixel 3a XL nabízí 6 palcový displej s baterií 3700 mAh. Menší verze disponuje čipem Snapdragon 670 a větší verze zase čipem Snapdragon 710.

Telefony střední třídy Pixel 3a disponují 12.2MPx dual pixel kamerou, 8MPx selfie kamerou, 4GB RAM a 64GB/128GB interním úložištěm. Dále nechybí Android Pie a snímač otisků na zadní straně telefonu.

Zdroj