Vypnout reklamy

Specifikace pro nové telefony Galaxy M21, M31, M41 k dispozici. Tyto telefony dorazí jako základní třída Samsung v roce 2020.

Stejně jako telefony střední třídy se objeví na na trhu, tak i telefony základní se objeví v novém počtu v sérií M. K dispozici máme specifikace pro mobilní telefony pro rok 2020.

Máme k dispozici informace ohledně použitého čipu, velikosti RAM a kameře.

Samsung Galaxy M21 má dorazit s čipem Exynos 9609, který byl již v Motorola One Action a to se 4GB RAM. Svou kameru má 24MPx + 5MPx hloubkový senzor.

Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21

Co se týče telefonu Galaxy M31, tak ten má čip Snapdragon 665 se 6GB RAM a očekává se, že dorazí s trojitým fotoaparátem a to 48MPx, 12MPx širokoúhlý senzor, 5MPx hloubkový senzor.

Telefon Samsung Galaxy M41 dorazí s čipem Exynos 9630 se 6GB RAM, čipem Exynos 9610. Kamera má mít 64MPx což může být nový ISOCELL Bright GW1 senzor. Nebude chybět ani 12MPx širokoúhlý senzor, 5MPx hloubkový senzor.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.