Specifikace Samsung Galaxy J7 Duo na světě!

K dispozici máme fotografií, která ukazuje, co bude Samsung Galaxy J7 Duo mít. Tato fotografie pochází odněkud, kde probíhala informační schůzka ohledně prodejů těchto telefonu, aby prodejci věděli, co o telefonu říkat, proto jsou k dispozici klíčové specifikace. SAMOLED displej Galaxy J7 Duo Nový mobilní telefon Samsung Galaxy J7 Duo bude disponovat Super AMOLED displejem, […]

K dispozici máme fotografií, která ukazuje, co bude Samsung Galaxy J7 Duo mít. Tato fotografie pochází odněkud, kde probíhala informační schůzka ohledně prodejů těchto telefonu, aby prodejci věděli, co o telefonu říkat, proto jsou k dispozici klíčové specifikace.

SAMOLED displej Galaxy J7 Duo

Nový mobilní telefon Samsung Galaxy J7 Duo bude disponovat Super AMOLED displejem, duálním fotoaparátem, nejnovějším systémem Android 8.0 Oreo a taktéž zvládne 4G.

Dále telefon bude mít 5.5 palcový SAMOLED displej s HD rozlišením. Kamera má 13 MPx + 5 MPx a trošku slabou clonu jen f/1.9, takže focení ve tmě nebude moc dobré.

Procesor

Procesor má frekvenci 1.6GHz a poběží na rok starém čipu Exynos 7870 s Mali T830 GPU. Telefon má mít Android 8.0 Oreo a poslední verzi uživatelského rozhrání Samsung Experience 9.0.

Baterie

Baterie o velikosti 3000 mAh nezní až tak úžasně. Nicméně Galaxy S5(2017) se stejnou konfigurací a podobnou baterií dosahovala výdrže 95 hodin.

Telefon má být k dispozici v černé, modré a zlaté barvě někdy v dubnu.