Vypnout reklamy

K dispozici máme seznam specifikací telefonu Sony Xperia XZ4. Jedná se stále o nepředstavenou verzi mobilního telefonu Sony Xperia XZ4, ale věříme, že velmi brzy bude oficiálně oznámena. Firma Sony vydává své vlajkové telefony každých 6 měsíců.

Klíčem k úspěšnému prodeji tohoto telefonu má být velký displej 6.5 palců s OLED technologií a rozlišením 3360x1440px. Dále Xperia XZ4 nabídne velkou paměť v podobě 6GB RAM a 128GB interní úložiště (lze ho rozšířit) a 4400mAh baterií s Adaptivní nabíječkou Qnovo.

Sony Xperia XZ4

Sony Xperia XZ4

Podle těchto specifikací to vypadá, že telefon bude opravdu bestií na trhu s vlajkovými telefony. Telefon má totiž nabídnou taktéž nejnovější čip Qualcomm Snapdragon 855. Oficiálně se představí již na MWC 2019 ke konci února. Telefon se však na trhu objeví pravděpodobně v létě.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.