Vypnout reklamy

Speedtest aplikace s VPN funkcí

Vydáno dne: 5.1.2020

Speedtest aplikace má i funkci VPN. Budete se tak připojovat přes další servery tak, abyste nebyli jednoduše dohledatelní.


Klasický speedtest.net se rozšířil v aplikaci i jako služba VPN. Nyní se aplikace jmenuje jako Speedtest VPN a služba je prozatím v beta testování.

Speedtest VPN pracuje naprosto totožně, jako ostatní VPN aplikace. Stačí jednoduše zmáčknout tlačítko a systém se vás zeptá k přidání vašeho zařízení do VPN. Veškerý váš provoz na internetu pak půjde přes Speedtest VPN servery, takže vás velmi těžko někdo může vystopovat. Díky VPN se podíváte na stránky, které jsou třeba vaším poskytovatelem zakázáné.

V beta testu jsou služby zdarma, ale do budoucna se počítá s poplatky a to tak, že 2GB budete mít měsíčně zdarma, pak si musíte službu předplatit.

Podle Ookla má Speedtest VPN 0 log služeb, to znamená, že o vás nikdo nic nezaznamenává. To znamená, že ani stát, policie nebo kdokoliv jiný o vás nic nezjistí.

Nicméně, jak to opravdu je, to ani my sami nevíme, protože jak říkáme, data jsou krytá a nikdo k ním nemá přístup. Je potřeba být k jakémukoliv VPN velmi opatrný, protože VPN musí být pořádně zabezpečeno, aby se k takovým serverům nikdo nedostal nebo případně pak někdo data neprodával dále.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy Tab S6 s One UI 2.5
Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 s novým uživatelským rozhranním One UI 2.5. Toto nové UI je na Galaxy Note 10, S10 Přečíst si více

Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen
HTC Desire 20+

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více

Tágy: