Spekuluje se o A17 Bionic chipsetu a zklamání ohledně RAM.

Chystá se nový čipset A17 Bionic s nevalnou zprávou o paměti RAMNa populárním fóru X se nedávno objevil příspěvek od jednoho tipstera, který přinesl několik zvěstí ohledně očekávaného čipsetu A17 Bionic…

Spekuluje se o A17 Bionic chipsetu a zklamání ohledně RAM.

Chystá se nový čipset A17 Bionic s nevalnou zprávou o paměti RAM

Na populárním fóru X se nedávno objevil příspěvek od jednoho tipstera, který přinesl několik zvěstí ohledně očekávaného čipsetu A17 Bionic od společnosti Apple. Kromě jiných informací se však objevila také zpráva, která mnohé fanoušky iPhone zklamala.

Podle tipstera bude nový čipset A17 Bionic disponovat řadou vylepšení a novinek, které by mohly přinést ještě vyšší výkon a efektivitu. Mezi těmito zmínkami se objevují například lepší grafika, nový obrazový signál, vylepšený přístrojový blok a mnoho dalších inovací.

Avšak jedna zpráva zaujala fanoušky Apple nejvíce. Tento tipster totiž naznačil, že nový čipset A17 Bionic by mohl být vybaven nižší pamětí RAM než se původně očekávalo. I když ještě není jasné, kolik paměti RAM by měl mít čipset A17 Bionic, někteří fanoušci byli zklamáni z tohoto možného kroku ze strany Applu.

Čipset je však stále ve fázi spekulací a žádné oficiální informace nebyly zatím potvrzeny. Je tedy možné, že se tato zpráva vůbec nepotvrdí a fanoušci Apple budou mít na svých telefonech dostatečný výkon i paměť RAM.

V každém případě je důležité brát mnohé tipy a zvěsti s rezervou. Společnost Apple se dosud nevyjádřila k možným specifikacím nového čipsetu A17 Bionic a fanoušci budou muset počkat na oficiální oznámení.

FAQ:

1. Jaké novinky by mohl čipset A17 Bionic přinést?

– Čipset A17 Bionic by mohl přinést vylepšenou grafiku, nový obrazový signál a další inovace.

2. Je pravda, že by čipset A17 Bionic mohl mít nižší paměť RAM?

– Podle tipstera na fóru X by čipset A17 Bionic mohl mít nižší paměť RAM, ale žádné oficiální informace nebyly potvrzeny.

3. Kdy budou oficiální informace ohledně čipsetu A17 Bionic?

– Zatím nebylo oznámeno žádné oficiální datum ohledně čipsetu A17 Bionic. Fanoušci budou muset vyčkat na oficiální oznámení od společnosti Apple.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/iphone-15-pro-models-extra-gpu-core_id149630