Společnost Wales Interactive představuje nový FMV titul: Mia and the Dragon Princess

Wales Interactive oznámila vydání nového FMV titulu Mia and the Dragon Princess za tři týdny, s hvězdným obsazením a deseti konci.

Wales Interactive, tvůrce uznávaných FMV her jako Five Dates, Maid of Sker a The Bunker, právě oznámila datum vydání svého dalšího projektu Mia and the Dragon Princess. Fanoušci žánru se mohou těšit na napínavé kickboxerské dobrodružství již za tři týdny.

Při oznámení data vydání byl zveřejněn nový trailer k filmu Mia and the Dragon Princess. Hra nás zavede do příběhu Mii, která touží po dobrodružství, ale vede nudnou práci. Když se objeví tajemná žena, Mia je vržena na cestu plnou intrik a nebezpečí. Hráči se mohou těšit na deset různých konců a opakované hraní.

Akční scény navrhl Marcus Shakesheff, koordinátor bojových scén známý z Harry Pottera, Batman: Arkham Asylum, Strážců Galaxie a Hry o trůny. Kaskadérské kousky vytvořil slavný instruktor taekwonda Aaron Gassor alias Ginger Ninja Trickster. Hvězdné obsazení zahrnuje Paul McGann, Brian McCardie, MyAnna Buring, Dita Tantang a Noa Bleeker.

Kdy bude hra Mia and the Dragon Princess vydána?

Hra bude vydána již za tři týdny.

Jaký žánr zastupuje Mia and the Dragon Princess?

Hra je z žánru FMV (full-motion video).

Kolik různých konců hra nabízí?

Hra nabízí deset různých konců.

Kdo se podílel na akčních scénách hry?

Marcus Shakesheff a Aaron Gassor.