Vypnout reklamy

Spolupráce mezi FFBE a Parazite Eve – Aya Brea se stává hratelnou postavou!

FFBE spolupracuje s klasickým hororovým titulem Parasite EveKolaborace FFBE x Parasite Eve by měla začít 21. září! Jedná se jistě o neočekávané oznámení, ale hráči byli příjemně překvapeni, když zjistili, že…

Spolupráce mezi FFBE a Parazite Eve - Aya Brea se stává hratelnou postavou!

FFBE spolupracuje s klasickým hororovým titulem Parasite Eve

Kolaborace FFBE x Parasite Eve by měla začít 21. září! Jedná se jistě o neočekávané oznámení, ale hráči byli příjemně překvapeni, když zjistili, že se Aya Brea stane hratelnou postavou.

Pro více informací o Final Fantasy Brave Exvius si můžete navštívit oficiální webovou stránku hry nebo stáhnout hru na Google Play.

Hrajte jako Aya v různých podobách!

Nostalgie vás ohromí, když se na obrazovce objeví okouzlující pixelová verze policistky z NYPD vedle nádherného uměleckého ztvárnění Ayi v jejích ikonických oblecích. Ve FFBE je její standardní forma jednoduše Aya v uniformě, která bojuje proti nepřátelům se brokovnicí. Nicméně, může se proměnit do podoby Truebred Eve, která kopíruje a bije, aby způsobovala poškození.

Když se promění do své Braveshift formy, vidíme Aya Brea v elegantním černém šatu s podpatky – jak je vidět v původní herní sérii! Navíc si vymění brokovnici za pistoli a stylově se otočí vzad, aby zasadila silné údery.

Mitochondria Eve se vrací

Dále kolaborační trailer ukazuje, jak Aya Brea bojuje proti Mitochondria Eve. To naznačuje hráčům, že dobře známý nepřítel bude pravděpodobně v průběhu události opět přítomen. Kromě toho o nadcházející spolupráci nevíme mnoho dalšího.

Vzhledem k tomu, že Final Fantasy Brave Exvius je plně gacha hrou, je nejlepší rychle potažit na omezený banner, než Ayra Brea zmizí z nabídky postav. Tato vzrušující spolupráce bude určitě hitem mezi fanoušky Parasite Eve a FFBE – síla nostalgie může být silná!

Vzhledem k tomu, že začíná zítra, musíme počkat a uvidíme další podrobnosti, jakmile spolupráce FFBE x Parasite Eve začne. Podle toho to vypadá být jednoduchou událostí s novou dostupnou postavou a nepřítelem.

Pokud hledáte nové hry ke hraní, podívejte se na náš průvodce Nejlepšími Android Gacha hrami.

Článek FFBE Collabs With Resi-Like Horror Classic, Parasite Eve byl publikován na Droid Gamers.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/ffbe-parasite-eve/