Spolupráce Microsoftu s největším vývojářem přináší Age of Empires na mobily

Velká zpráva pro fanoušky oblíbené strategické hry Age of Empires! Společnost Microsoft právě oznámila nové partnerství s čínským vývojářem TiMi Studio Group, které má za cíl přinést tuto legendární hru na…

Spolupráce Microsoftu s největším vývojářem přináší Age of Empires na mobily

Velká zpráva pro fanoušky oblíbené strategické hry Age of Empires! Společnost Microsoft právě oznámila nové partnerství s čínským vývojářem TiMi Studio Group, které má za cíl přinést tuto legendární hru na mobilní zařízení.

TiMi Studio Group je známý vývojář mobilních her a spolupráce s nimi slibuje zajímavé a inovativní řešení pro přizpůsobení Age of Empires pro mobilní platformy. Hráči se mohou těšit na stejně kvalitní herní zážitek, jaký znají z počítačové verze, s novými funkcemi optimalizovanými pro hraní na dotykovém displeji.

Age of Empires přináší hráčům možnost vybudovat si vlastní říši, vést armády a bojovat s ostatními hráči. Nová mobilní verze slibuje zachování klíčových prvků této strategické hry a zároveň přináší nové funkce a vylepšení, které uspokojí i ty nejnáročnější hráče.

Toto partnerství je dalším krokem společnosti Microsoft k rozšíření svého herního portfolia na mobilní platformy a reakcí na stále se rozvíjející trh mobilních her. Doufejme, že nová mobilní verze Age of Empires bude úspěšná a potěší všechny fanoušky této legendární série.

**FAQ:**

1. **Kdy bude mobilní verze Age of Empires dostupná ke stažení?**
Plánované datum vydání mobilní verze zatím není známé. Sledujte oficiální kanály Microsoftu pro nejnovější informace.

2. **Bude mobilní verze obsahovat mikrotransakce?**
Detaily o obchodním modelu mobilní verze zatím nebyly zveřejněny. Předpokládá se, že hra bude obsahovat možnost mikrotransakcí, ale veškeré informace budou zveřejněny později.

3. **Bude možné hrát mobilní verzi Age of Empires offline?**
Ano, je plánováno, že mobilní verzi bude možné hrát i v režimu offline. Tím pádem si hráči budou moci užít svou oblíbenou hru kdykoliv a kdekoli bez nutnosti připojení k internetu.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/age-of-empires-mobile-preregistration_id155665