Vypnout reklamy

Spolupráce NIKKE x Re: Zero potvrzena! Co potřebujete vědět?

Spolupráce mezi NIKKE a Re: Zero dorazí 21. března 2024 po aktualizaci verze. Hráči NIKKE byli nadšení a zvědaví na novinky.

Teaser obrázek představuje Rem a Ram, naznačujíc, že tyto oblíbené hrdinky…

Spolupráce NIKKE x Re: Zero potvrzena! Co potřebujete vědět?

Spolupráce mezi NIKKE a Re: Zero dorazí 21. března 2024 po aktualizaci verze. Hráči NIKKE byli nadšení a zvědaví na novinky.

Teaser obrázek představuje Rem a Ram, naznačujíc, že tyto oblíbené hrdinky by mohly být dostupné jako hratelné postavy na omezenou dobu. Mezi populárními postavami by se mohly objevit i postavy jako Emilia, Beatrice a dokonce i Roswaal.

Spolupráce pravděpodobně bude obsahovat jedinečné příběhové mise, výzvy a odměny inspirované světem Re: Zero. Tyto by mohly zahrnovat nové zbraně, kostýmy postav nebo dokonce jedinečné herní módy.

Co se týká samotné spolupráce, spekulace se točí kolem toho, které postavy se objeví. S bohatou sbírkou Re: Zero jsou možnosti nekonečné. Fanoušci netrpělivě očekávají, které oblíbené postavy se připojí do bitvy.

Vývojáři NIKKE, Shift Up, mají za sebou úspěšné spolupráce, s loňským crossoverem s hrou NieR jako výrazným hitem. S popularitou Re: Zero jsou očekávání vysoká, ale věříme, že Shift Up opět přinese fantastickou událost.

Tato spolupráce navazuje na předchozí megaúspěšné události v NIKKE s Chainsaw Man a NieR: Automata.

**Teorie a spekulace!**

NIKKE naznačil spolupráci obrázkem s hodinovým sklem a charakteristickým fialovým barevným schématem, naznačujícím Re: Zero. Co očekávat od NIKKE x Re: Zero? Mnoho hráčů věří, že Emilia a Rem budou dostupné jako postavy nejvyšší úrovně (SSR) v gacha systému.

Spolupráce NIKKE x Re: Zero sahá za hranice samotné hry. K oslavě oznámení NIKKE pořádá soutěž, ve které fanoušci mohou vyhrát oficiální spolupracující merchandise a herní měnu.

**Zajímavá budoucnost pro NIKKE!**

Spolupráce s Re: Zero je jen jedním z projevů trvajícího rozvoje NIKKE. S tím, že NIKKE neukazuje žádné známky zpomalení, mohou hráči očekávat více spoluprací a vzrušujících aktualizací v budoucnosti.

Po aktualizaci verze se spolupráce s Re: Zero v NIKKE rozjede 21. března 2024. To hráčům umožní připravit si své zdroje a těšit se na nový obsah.

Takže, jste fanoušky Re: Zero? Tato spolupráce je vaše šance spojit síly s vašimi oblíbenými postavami z anime a zažít napínavou novou kapitolu v NIKKE nyní na Google Play.

Předtím, než odejdete, podívejte se na informace o hře Strange Horticulture, která je k dispozici k předobjednání v obchodě Google Play.

**FAQ**

1. **Kdy začíná spolupráce NIKKE x Re: Zero?**
Spolupráce se spustí 21

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/nikke-x-re-zero/