„Spotify chce, abyste vyhodili jejich selhalé zařízení Car Thing do koše“

Společnost Google doufá, že se budete spoléhat na jeho uživatelské rozhraní přizpůsobené pro automobily, abyste mohli bezpečně interagovat s Androidem během jízdy, ale ne každý má vozidlo, které podporuje Android Auto…

"Spotify chce, abyste vyhodili jejich selhalé zařízení Car Thing do koše"

Společnost Google doufá, že se budete spoléhat na jeho uživatelské rozhraní přizpůsobené pro automobily, abyste mohli bezpečně interagovat s Androidem během jízdy, ale ne každý má vozidlo, které podporuje Android Auto z výroby. Tím se zdá být záměrem Spotifyho Car Thing, jeho první a zatím poslední pokus vyvinout dedikovaný hardware pro streamování vaší hudební knihovny během jízdy. Po rychlém ukončení výroby produktu v roce 2022 Spotify nyní oznámil, že stávající jednotky přestanou být funkční do konce tohoto roku a navrhuje současným majitelům, aby je doslova vyhodili do odpadkového koše.

FAQ:
1. Proč Spotify ukončil vývoj Car Thing?
Spotify se rozhodl ukončit vývoj Car Thing kvůli nedostatečnému zájmu a používání ze strany uživatelů. Společnost se rozhodla zaměřit své úsilí na jiné projekty a inovace.

2. Co se stane s existujícími jednotkami Car Thing?
Společnost Spotify oznámila, že stávající jednotky Car Thing přestanou být funkční do konce letošního roku. Doporučuje se, aby současní majitelé těchto zařízení je rovnou vyhodili do odpadkového koše.

3. Můžu dál používat Spotify v autě i bez Car Thing?
Ano, i bez Car Thing můžete stále streamovat hudbu z Spotify pomocí mobilní aplikace připojené k vašemu vozidlu přes Bluetooth nebo pomocí jiných dostupných řešení. Spotify nabízí různé možnosti pro poslech hudby i v automobilu, takže si můžete stále užívat svou oblíbenou hudbu i během jízdy.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/spotify-car-thing-dead-trash/