Spotify nabízí výukové kurzy ve video formátu

Streamingová služba Spotify začala jako aplikace, kam chodíte poslouchat hudbu. Postupně však přidala mnoho dalších funkcí – podcasty, audioknihy a nedávno dokonce i hudební videa. A dnes začíná test, během kterého…

Spotify nabízí výukové kurzy ve video formátu

Streamingová služba Spotify začala jako aplikace, kam chodíte poslouchat hudbu. Postupně však přidala mnoho dalších funkcí – podcasty, audioknihy a nedávno dokonce i hudební videa. A dnes začíná test, během kterého nabízí ve Spojeném království kurzy založené na videu.

Vzdělávací obsah je poměrně vzdálený od hudby, a přesto se Spotify zdá být rozhodnutý rozšiřovat své možnosti daleko za hranice ‚jen‘ hudby, ať už to bude k lepšímu nebo horšímu. Společnost se v současnosti spojila s technologickými společnostmi jako BBC Maestro, PLAYvirtuoso, Skillshare a Thinkific ve Spojeném království.

Videokurzy budou nabízet širokou škálu témat od kulinářských dovedností po hudbu a film. Uživatelé budou moci přistupovat k těmto kurzům přímo z aplikace Spotify a jednoduše přepínat mezi hudbou a vzdělávacím obsahem.

Zatím není jasné, zda se tato novinka dostane i do jiných zemí než do Spojeného království, ale ukazuje to, že Spotify se snaží o své uživatele postarat o mnohem více, než jen o hudbu.

**FAQ:**
1. **Které vzdělávací společnosti se podílejí na novém projektu Spotify?**
2. **Jaký druh kurzů budou uživatelé moci na Spotify najít?**
3. **Bude možné využívat video-kurzy i v jiných zemích než ve Spojeném království?**

Zdroj: https://www.gsmarena.com/spotify_tries_its_hand_at_offering_video_learning_courses-news-62153.php