Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Prémioví uživatelé Spotify budou moci stáhnout více písniček do offline módu

Prémioví uživatelé Spotify budou moci stáhnout více písniček do offline módu

Vydáno dne: 13.9.2018

Populární streamovací služba Spotify se rozhodla povolit svým zákazníkům stáhnout své oblíbené písničky do offline módu. Nicméně jedná se o limitní počet. Avšak i tak se jedná o dostatek písniček. Dnes se společnost rozhodla všechno změnit. Původně jste si mohli stáhnout 3 333 písniček na jedno zařízení a celkem jste si účet mohli propojit se […]

Populární streamovací služba Spotify se rozhodla povolit svým zákazníkům stáhnout své oblíbené písničky do offline módu. Nicméně jedná se o limitní počet. Avšak i tak se jedná o dostatek písniček. Dnes se společnost rozhodla všechno změnit.

Původně jste si mohli stáhnout 3 333 písniček na jedno zařízení a celkem jste si účet mohli propojit se třemi zařízeními. Pokud jste jich měli víc na jeden účet, tak jste byli odmítnuti a požádání k založení dalšího účtu a samozřejmě platbě. Prakticky to znamenalo, že dohromady jste mohli stáhnout až 10 000 písniček.

Nicméně po dnešní změně se bude jednat o 10 000 písniček na 1 zařízení, což je 3x větší limit, než byl původní. Zároveň je možné připojit k účtu až 5 zařízení, což znamená 50 000 písniček.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: