Spouštěč aplikací a palubní počítač pro zařízení Android: Všechny důležité funkce na jednom místě

Spouštěč aplikací a palubní počítač pro zařízení Android. Pohodlné spouštění programů, výpočet ujeté vzdálenosti, úprava aplikací, snímek nabídky s rychlostním měřičem a další funkce. Ideální pro telefony, tablety a rádiové magnetofony.

Hledáte praktický a všestranný spouštěč aplikací a palubní počítač pro své zařízení Android? S naším programem máte možnost využívat tyto funkce nejen na telefonu a tabletu, ale také na rádiovém magnetofonu založeném na Androidu.

Pohodlné spouštění aplikací a výpočet ujeté vzdálenosti

Naše aplikace vám umožňuje snadné spouštění aplikací a navíc nabízí palubní počítač, který počítá ujetou vzdálenost pro různá období. Pro správnou funkci této funkce je však nutné povolit přijímání dat GPS na pozadí.

Významné funkce a možnosti nastavení:

  1. Přizpůsobení hlavní obrazovky: Nastavte si hlavní obrazovku dle svých představ a přidejte libovolný počet aplikací pro rychlé spuštění. Můžete vytvořit složky a snadno přepínat mezi nimi na hlavní obrazovce.
  2. Úprava aplikací: Máte možnost upravit již vybrané aplikace jednoduchým dlouhým podržením ikony.
  3. Zobrazení rychlosti: Na hlavní obrazovce se zobrazují přesné rychlostní údaje založené na GPS datech. Navíc můžete zobrazovat rychlost ve stavovém řádku.
  4. Rychlé volání aplikací: S rychlou nabídkou spuštění můžete snadno volat aplikace ze seznamu všech dostupných aplikací a třídit je podle různých kritérií.
  5. Snímek nabídky s palubním počítačem: Snímek nabídky poskytuje přehledné zobrazení aktuální rychlosti, ujeté vzdálenosti, průměrné rychlosti a dalších důležitých informací o vaší jízdě. Můžete si snímek nabídky přizpůsobit podle svých preferencí.
  6. Další užitečné funkce: Mezi další významné funkce patří přepínání zobrazení rychlosti v mílích nebo kilometrech, automatické spuštění programu po zapnutí zařízení (relevantní pro rádiové magnetofony), možnost přidávat a upravovat widgety, změna barevná gamma textů a tapet, automatická regulace jasu obrazovky podle denní doby, spořič obrazovky s mnoha možnostmi nastavení, podpora systémových widgetů, možnost přidání dalších obrazovek, rozšířená sada widgetů aplikace Car Launcher, možnost nastavení pro vybrané aplikace a mnoho dalších.
Může tento program fungovat na telefonu, tabletu a rádiovém magnetofonu založeném na Androidu?

Ano, program je kompatibilní s zařízeními s operačním systémem Android, včetně telefonů, tabletů a rádiových magnetofonů.

Jak mohu přidávat aplikace pro rychlé spuštění na hlavní obrazovce?

Můžete přidat libovolný počet aplikací na hlavní obrazovku a vytvořit si složky pro snadné přepínání mezi nimi.

Jak mohu upravit již vybrané aplikace?

Pro úpravu již vybraných aplikací jednoduše dlouze podržte ikonu a zobrazí se vám nabídka úprav.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Spouštěč aplikací a palubní počítač pro zařízení Android. Pohodlné spouštění programů, výpočet ujeté vzdálenosti, úprava aplikací, snímek nabídky s rychlostním měřičem a další funkce. Ideální pro telefony, tablety a rádiové magnetofony.