Vypnout reklamy

Srovnání obchodních (trading) aplikací pro Android

Mobilní aplikace na obchodování, nebo sledování kurzu investičních instrumentů jako jsou akcie, zlato nebo Bitcoin, se staly velmi populární.  V dnešní době existuje spousta obchodních aplikací, vybrat si tu správnou proto není jednoduché, takže šetříme váš čas a zkusili jsme vybrat nejlepší obchodní aplikace, které můžete stáhnout zdarma i s demo účtem.

eToro

Obchodní aplikace pro android od eToro je moderní a svižná, stáhnout si ji můžete zdarma a vyzkoušet i demo účet s virtuálními penězi. Díky svému designu a funkcím se v ní vyzná za několik minut opravdu každý, velkou výhodou aplikace je rovněž podpora celé sociální obchodní sítě eToro, takže můžete komunikovat s dalšími uživateli, vidět cizí obchody, nebo sami můžete napsat svůj názor, nebo zveřejnit svůj vlastní obchod. Velkou výhodou aplikace od eToro je podpora českého jazyka a je zde mnoho českých obchodníků se kterými si můžete předávat zkušenosti nebo obchodovat společně. Tyto vlastnosti dělají z eToro opravdu unikátní aplikaci, která zatím dle našeho názoru svou komplexností nebyla překonána.

XTB

XTB nabízí jednu z nejstahovanější aplikací na Google play pro Česko a Slovensko. Velká výhoda této obchodní aplikace je především široká škála nabídky od akcií až po kryptoměny. Aplikace je ke stažení zdarma, demo účet zdarma pak získáte po registraci do samotné aplikace. Aplikace je kompletně v Čestině a můžete v ní využít celou řadu nástrojů jako technické indikátory, přehledné grafy a také českou zákaznickou podporu. XTB aplikace se tedy liší zejména tím, že je přizpůsobena i úplným začátečníkům a to díky české podpoře.

Plus500

Plus500 nabízí jednu z nejstarších aplikací pro android na Českém trhu. Díky její historii, už jsou zde odladěné všechny mouchy, nebo bugy a tím pádem aplikace funguje zcela plynu a v reálném čase. Velkou výhodou aplikace jsou i denní komentáře a analýzy z trhů. Velkou výhodou Plus500 obchodní aplikace je pak SMS upozornění zdarma ohledně pohybu finančního nástroje, jednoduše si nastavíte cenu, která vás zajímá a následně pokud se tak stane, přijde vám automaticky SMS zpráva. Aplikace je ke stažení zdarma a rovněž poskytuje demo účet s virtuálním penězi.