Vypnout reklamy

Hra Fornite

Fortnite

Hra Fortnite je dostupná jak na Apple iOS, tak i na telefonech Android (původně přes Google Play). Nyní všichni s Android telefony musí hru stáhnout přímo z Epic Games nebo skrz Samsung obchod, pokud máte telefon Samsung. Pojďme se podívat jak na to. Není to vůbec těžké a následně si hru můžete začít užívat. Stačí být připojen k internetu a mít dobrý telefon.

Varování, že Fortnite od Epic Games není na Google Play dostupný obdržíte, když na Google Play zadáte do vyhledávání slovo Fortnite.

Jak stáhnout hru z epic games?

Fortnite na Google Play byl, ale po sporu s Google je opět odstraněn. Prosíme, jestli hru Fortnite na mobil chcete stáhnout, tak navštivte adresu: fortnite.com/android a stáhněte hru přímo do svého telefonu.

Instalaci Fortnite budete muset provést mimo Google Play, takže stáhnout do mobilu, spustit APK a nainstalovat a to ze stránky fortnite.com viz. výše.

Ponořte se tak do světa Fortnite i na mobilním telefonu.

Jak na instalaci Fortnite na Samsung telefonu

Instalace přes Samsung obchod

Instalace přes Samsung obchod

Instalace hry přes obchod Samsungu nebo zapněte pouze Game Launcher na telefonu a uvidíte rovnou reklamu na tuto hru. Je to jednoduché. Stačí si otevřít obchod na Samsung telefonu a následně najít Fortnite od Epic Games. Klikněte a začne stahování. Následně po 4MB se vám spustí aplikace a začne stahovat data 1.88GB. Ujistěte se, že máte dostatek místa.

Fornite instalace

Fornite instalace

  • Grafika
  • Zábava
  • Ovládání
5

Pouze několik úvodních vět

Zábavná hra v otevřené aréně, kde po seskoku máte za úkol zneškodnit nepřátele. Místo, kde se vše odehrává se neustále zmenšuje a je na vás vyvíjen tlak tak, abyste udělali chybu nebo případně sestřelili všechny nepřátele a celé kolo vyhráli, což není úplně jednoduché.