Vypnout reklamy

Stáhněte si nové tapety na mobil z Asus ROG

Vydáno dne: 7.10.2018

Nový herní telefon Asus ROG není stále k dispozici na všech trzích a ani v USA. Všichni si tak musí počkat do konce měsíce a třeba v USA se telefon objeví 18. října. Nicméně prozatím vám můžeme nabídnout tapety na mobil z tohoto herního telefonu. Avšak ne všechny tapety jsou v herním tématu, což by […]

Nový herní telefon Asus ROG není stále k dispozici na všech trzích a ani v USA. Všichni si tak musí počkat do konce měsíce a třeba v USA se telefon objeví 18. října. Nicméně prozatím vám můžeme nabídnout tapety na mobil z tohoto herního telefonu.

Avšak ne všechny tapety jsou v herním tématu, což by se u herního telefonu docela očekávalo. Stáhněte si některé tapety na mobil zde.

Samozřejmě k dispozici jsou i bonusové tapety na mobil, které jsou vytažené z továrního launcheru. Zde už vidíme pár tapet, které mají tématiku her a hlavně Asus ROG logo. Stáhnout si je můžete zde.

No a pokud máte zálusk na některé živé tapety, ta ty jsou k dispozici taktéž a můžete se na ně podívat zde.

Tapety z Asus ROG jsou ve většině v černých barvách, což je vhodné pro OLED displeje, protože šetří elektrickou energií.

Zdroj

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)