Stáhni si hru Ace of Arenas

Bojujte spolu se svými kamarády a vytvořte tým, který bude dominovat veškerým nepřátelům. Neustále se zlepšujte a staňte se silnějším. Vše se to odehrává online ve hře pro více hráčů, takže je docela důležité být připojený k internetu. Ve hře Ace of Arenas na vás čeká spoustu nepřátel, které musíte
3- Ace of Arenas ke stažení

Bojujte spolu se svými kamarády a vytvořte tým, který bude dominovat veškerým nepřátelům. Neustále se zlepšujte a staňte se silnějším. Vše se to odehrává online ve hře pro více hráčů, takže je docela důležité být připojený k internetu.

Ve hře Ace of Arenas na vás čeká spoustu nepřátel, které musíte zneškodnit. Za každého mrtvého nepřítele dostanete peníze a ty můžete časem využít k nákupu nových zbraní. Jedná se o zdarma online hru ve stylu MOBA (hra pro více hráčů v aréně).

Celá ovládání je velmi intuitivní, takže velmi jednoduše dokážete svého hrdinu ovládat. K dispozici máte různé zbraně a také kouzla. Kouzlo určitě použijte ve chvíli, kdy se kolem vás začne shlukovat spoustu nepřátel. Bojujte proti nepřátelům z celého světa a to vše v real time.

 


 

Fotogalerie ze hry

1 - Ace of Arenas ke stažení

1 – Ace of Arenas ke stažení

2- Ace of Arenas ke stažení

2- Ace of Arenas ke stažení

Přijďte si zahrát i další akční hry

Video z hry Ace of Arenas

 


Nezapomínejte v celé hře vymýšlet taktiku a hnát svůj tým kupředu, protože to je to nejdůležitější. Je tady zaručený postup hrou a to takový, že váš hrdina se může dostávat neustále do vyšších úrovní své působnosti. Vše díky svým zkušenostním bodům.

 • Čeká na vás opravdu hezké grafické zpracování android hry
 • Zdarma hra v arénách
 • Spousta možných kouzel, které můžete použít při boji
 • Velice jednoduché ovládání

Aplikaci stáhnete níže

Další informace o této skvělé android hře Ace of Arenas

 

 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 9/10
  Optimalizace - 9/10
9.6/10

Pouze několik úvodních vět

Aktuální verze
1.0.8.1

Vyžaduje Android
2.3 a vyšší

Velikost
48M

Aktualizováno
23. září 2015

Sending
User Review
0 (0 votes)