STAHUJ android hru Monster Rush!

Staňte se rytířem svého hradu a udělejte vše proto, abyste hradby udrželi celé. Nenechte nikoho, aby se k vám dostal a pomocí různých kouzel a šípů se snažte nepřátele zničit. Zastavte gobliny, démony a strašidelná monstra. Ovládejte svou armádu a ubraňte svůj hrad. Umístěte vojáky, rytíře, kouzelníky na zdi tohoto
Monster Rush! android hra

Staňte se rytířem svého hradu a udělejte vše proto, abyste hradby udrželi celé. Nenechte nikoho, aby se k vám dostal a pomocí různých kouzel a šípů se snažte nepřátele zničit. Zastavte gobliny, démony a strašidelná monstra. Ovládejte svou armádu a ubraňte svůj hrad.

Umístěte vojáky, rytíře, kouzelníky na zdi tohoto hradu a krom normálního boje budou možnosti kouzel, takže na své nepřátele můžete spustit devastující kouzla. Vylepšujte své brány a zdi na tomto hradu.

Hra již není na Google Play k dispozici. Podívejte se prosím po jiné hře z naší databáze.

Najměte více vojáku do vaší armády a zastavte protihráče za každou cenu. Hra nabízí nádherné grafické zpracování, jednoduché ovládání, spoustu úrovní.

 

 

Shrnutí hry na android

Tato android hra je dobře propracovaná, a pokud máte rádi styl her, jako jsou Tower Defense, tak vás určitě bude bavit.  Zábava je tady na několik hodin, protože má hra spoustu úrovni. Nezapomínejte se proto vylepšovat, protože čím dál ve hře budete, tak tím těžší nepřátele na vás budou útočit. Braňte se, co to dá. Jak jednou polevíte, tak už není cesty zpět.

 

  • Optimalizace
  • Grafika
  • Hratelnost
4

Pouze několik úvodních vět

Optimalizace – hra funguje od verze 2.3.3

Grafika – efekty jsou hezké, ale celkově má hra slabší grafické zpracování. Proto tři body.

Hratelnost – Hra se dobře ovládá jak na mobilu, tak i tabletu.