Vypnout reklamy

Stardew Valley 1.5 aktualizace s novými věcmi

Stardew Valley nabízí zcela nové prostory. Jde o novou aktualizaci ve verzi 1.5, která přidává nové místa, nové NPC jednotky, nové možnosti.

Stardew Valley 1.5 je již k dispozici a přináší spoustu nového obsahu, který si můžete užít. Tato aktualizace přináší zcela nové prostory, jako je třeba Ginger Ostrov. Dále tento ostrov přichází se zcela novou postavou Leo, což je nové NPC, které uceluje příběh hry.

Leo však není jediným novým, ale najdete tady spoustu dalších nových NPC. Také jsou tady nová místa na prozkoumávání a dostanete se i do sopky, která se bude měnit po každé návštěvě, takže nikdy nebude stejná. Narazíte tam také na pár nepřátel. K tomu vám hra dává nové možnosti farmaření, kde na ostrově farmy budete pěstovat zcela nové plodiny v jakékoliv sezóně.

K tomu všemu je tady i nový tým lidí, kteří se budou o farmu starat. Také je zde spousta možností, jak renovovat váš dům i přesto, že jste ho maximálně vylepšili. Pokud jste hru Stardew Valley ještě nehráli, tak jde o jednu z nejlepších indie her, která kdy vyšla a inspirovala se sérií Harvest Moon.

Stardew Valley
Price: CZK 129.99