Stardew Valley brzy vydá aktualizaci 1.6.

Stardew Valley je jedna z nejoblíbenějších farmářských simulací na trhu a fanoušci se nyní mohou těšit na dlouho očekávanou aktualizaci 1.6. Vývojář Eric „ConcernedApe“ Barone právě oznámil, že nová verze hry…

Stardew Valley brzy vydá aktualizaci 1.6.

Stardew Valley je jedna z nejoblíbenějších farmářských simulací na trhu a fanoušci se nyní mohou těšit na dlouho očekávanou aktualizaci 1.6. Vývojář Eric „ConcernedApe“ Barone právě oznámil, že nová verze hry bude dostupná v příštích týdnech. Nejprve vyjde pro PC, následovat budou verze pro konzole a mobilní zařízení.

Tato aktualizace přichází právě včas k osmému výročí hry a má nabídnout hráčům spoustu nového obsahu. Co tedy můžete očekávat? Barone odhalil několik lákavých detailů během posledních měsíců. Aktualizace 1.6 přinese tři nové festivaly, včetně jednoho hlavního události a dvou menších akcí, stejně jako nové předměty, recepty na výrobu a odměny za dokončení úkolů na nástěnce. Kromě toho bude rozšířen obsah pro pozdní hru ve všech pěti dovednostech, což vám poskytne ještě více způsobů, jak si hru užít.

Pokud jste fanouškem Stardew Valley, tato aktualizace určitě stojí za pozornost. S novými festivaly, předměty a rozšířeným obsahem pro pozdní hru je zaručeno, že se budete mít stále čím zabavit ve vaší virtuální farmářské idyle.

FAQ:

1. Kdy přesně bude aktualizace 1.6 vydána pro PC?
2. Jaké nové festivaly přinese tato aktualizace?
3. Budou nějaké další změny nebo vylepšení ve hře kromě uvedených?

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/stardew-valley/version-1-6/