Starseed: Asnia Trigger spouští předregistrace v Koreji!

Starseed: Asnia Trigger zahajuje předregistrace v Koreji!

Máme pro vás skvělou zprávu! Hra Starseed: Asnia Trigger, která je 3D autobattler RPG, právě spustila předregistrace. Pokud jste fanoušky gacha auto-battlerů, možná si pamatujete…

Starseed: Asnia Trigger spouští předregistrace v Koreji!

Starseed: Asnia Trigger zahajuje předregistrace v Koreji!

Máme pro vás skvělou zprávu! Hra Starseed: Asnia Trigger, která je 3D autobattler RPG, právě spustila předregistrace. Pokud jste fanoušky gacha auto-battlerů, možná si pamatujete uzavřenou betu, která se konala v listopadu 2022. Pokud ne, nezoufejte, protože vám všechno představíme!

Starseed: Asnia Trigger je vyvíjen společností Bilibili, tvůrci titulů jako Artery Gear: Fusion a Girl Cafe Gun. Hru vydávají Com2us a Mojito a je zdarma ke stažení s možností nákupu v aplikaci. Pokračujte ve čtení, abyste se dověděli více o předregistracích hry Starseed: Asnia Trigger v Koreji!

O čem je Starseed: Asnia Trigger?

Ve hře se ujmete role Architekta a budete se účastnit vzrušujících bitev proti Proxyanům! Děj se odehrává ve futuristickém světě a Starseed: Asnia Trigger vypráví příběh sedmi Androidních robotů známých jako Proxyani. Lidé už neexistují, ale tyto sedm androidů vytvořilo sedm jedinečných civilizací.

Přeskočíme o 700 let dopředu a vy se ujmoute role posledního člověka na Zemi. Vaším cílem je odhalit tajemství a zachránit budoucnost lidstva. Jak? Tím, že vytvoříte nejsilnější tým Proxyanů, budujete komunikaci a sestavujete skvadru androidních dívek.

Starseed: Asnia Trigger se pyšní poutavými ilustracemi, ve kterých je pozoruhodná pozornost k detailům. Hra obsahuje překrásné modely postav, které se střídají mezi obyčejnými a rozkošnými chibi verzi. Mechanika bitev ve hře je jemně doladěna. Pokud to zní zajímavě, proč nevyzkoušet oficiální stránky hry? Alternativně se podívejte na hru na Google Play Store.

Těšíte se na globální vydání hry?

Zatím není žádná zpráva o globálním vydání, ale můžeme očekávat, že se brzy uskuteční. Starseed: Asnia Trigger vám umožní vidět úžasné efekty při nasazování strategií založených na atributu, třídách a schopnostech vašich Proxyanů. Určitě bych si ji rád vyzkoušel.

A to je v podstatě všechno o předregistracích hry Starseed: Asnia Trigger v Koreji! Než se rozloučíme, podívejte se na naše další novinky: Loongcheer Game’s Edenight: Idle RPG Open Beta Hits Android.

FAQ:

1. Kdo je vývojářem hry Starseed: Asnia Trigger?
– Hru vyvíjí společnost Bilibili.

2. Kolik civilizací vytvořili Proxyani ve hře?
– Proxyani vytvořili sedm jedinečn

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/starseed-asnia-trigger-pre-registrations-in-korea/