Vypnout reklamy

Stínící látkové rolety – vhodné pro video hovory, youtubery, streamery nebo na spánek

Určitě to znáte, když máte mít nějaký video hovor nebo prezentaci projektorem, tak se stává zájmena to, že na stěnu svítí příliš mnoho světla a tím pádem výsledný obraz nejde moc vidět. V takové fázi je vhodné mít látkové rolety, které pohltí 100% světla. Takové rolety jsou vhodné i do ložnice a nejenom do pracovny, kde natáčíte videa nebo máte video volání.

Lidé ve městech mají většinou problém zcela zatemnit místnost, protože jim svítí do oken pouliční světlo. Existují sice rolety, žaluzie, které dokážou alespoň z části světlo zastavit, ale stále se nejedná o 100% stínění.

V ložnici by však měla být největší tma, pokud jdeme spát. Proto blackoutové látkové rolety přijdou vhod.

Výběr blackoutové látkové rolety

Látkové rolety mohou absorbovat světlo v plném rozsahu nebo jen z části. Záleží, co preferujete a co si vyberete. Určitě je nejdůležitější, abyste si okno správně změřili a následně v konfigurátoru vybrali tu správnou velikost.

Vzorníky látkový rolet jsou opravdu rozsáhlé a máte možnost vybrat vhodnou roletu do kteréhokoliv pokoje. Nejlepší na tom celém je to, že nemusíte nic vrtat, pokud nebudete chtít a stačí takové rolety pověsit za rám okna.

Vhodné pro YouTubery i streamery

Pokud jste YouTuber nebo streamer a natáčíte videa, tak potřebujete mít v některých situacích dostatečnou tmu. Například v případě, kdy potřebujete představit nějaký produkt, tak klasické sluneční světlo není uvnitř budov moc dobré, jelikož se hodně rozléhá a není přesné. Streamer zase musí mít stínění z toho důvodu, aby nebyl před kamerou osvícen, což může být pro některé diváky rušivý element.

Látkové rolety tak mají několik možných využití. Mohou sloužit jako 100% stínění před světlem nebo jako dekorativní prvek do domácnosti, kdy sice moc nedokážou stínit, ale na druhou stranu vytvářejí přítulnou atmosféru.