Asus ROG Phone

Herní telefon Asus ROG phone disponuje i přídavným chlazením, aby se dané hry po dlouhém hraní nesekaly. Krom toho nabízí i snadné ovládání těchto her.

Telefon se dostal na trh v červnu roku 2018 a nabízí čip  Snapdragon 845. Již má systém Android 9 Pie (rok 2019) a zároveň disponuje displejem o velikosti 6 palců s krytím Gorilla Glass 6. Telefon je vybaven 8GB RAM a 128GB interní pamětí. K dispozici je i fotoaparát o velikosti 12MPx + 8 MPx a selfie kamera 8MPx.

Asus ROG Phone 5 na videu

K dispozici máme video nového telefonu ASUS ROG Phone 5, který dorazí ještě tento rok. Nový herní telefon se sekundárním displejem na zadní straně.

Asus ROG Phone 5 na DxOMark

Asus ROG Phone 5 je mobilní telefon, který získává vysoké skóre v hodnocení Audia. Dostal se tak na první příčku před telefon Xiaomi Mi 10 Pro.

Asus ROG Phone 3 fotografie

Nový telefon Asus ROG Phone 3 dorazí za dva dny. Stejně jako herní telefon Lenovo Legion Pro. Oba tyto herní telefony nabídnou přetaktovaný čip Snadpragon 865+.

Asus ROG Phone přežil test odolnosti

Ve chvíli, kdy firma Asus nepřeruší vývoj ZenFone rodiny, tedy alespoň prozatím, tak se rozhodli vydat další herně orientované ROG telefony v blízké budoucnosti. Asus tak podle všeho chce rozšířit okruh zákazníků.

Stáhněte si nové tapety na mobil z Asus ROG

Nový herní telefon Asus ROG není stále k dispozici na všech trzích a ani v USA. Všichni si tak musí počkat do konce měsíce a třeba v USA se telefon objeví 18. října. Nicméně prozatím vám můžeme nabídnout tapety na mobil z tohoto herního telefonu.