Asus

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Asus Zenfone aplikuje díru v displeji, jako ostatní

Samsung Galaxy A8s a Huawei Nova 4 jsou prvními telefony, kteří disponují tímto novým designem selfie kamery. Něco, co bylo před dvěma lety naprosto nepředstavitelné se stalo již skutečností. 

Asus reorganizuje mobilní business

Nikdo nenásleduje slepě veškeré trendy v mobilním průmyslu a dělá vše, co dělají ostatní. Asus ukázal již několik inovacích  po několik let. Jedná se třeba o produkty PadFone, Fonepad, ZenFone Zoom, ZenFone AR a herní telefon ROG Phone.

Asus představí dva nové ZenFone telefony 17. října

Asus naplánoval událost na 17. října, kdy má podle zdroje představit dva mobilní telefony. Jedná se o ZenFone Max Pro s regulérní variantou a Lite verzí. Asus tak informuje své zákazníky prostřednictvím Twitteru. 

Asus ZenFone Max Pro M1 dorazí i do Evropy

Asus plánuje dostat na trh v Evropě telefon střední třídy Asus ZenFone Max Pro M1. Tento telefon byl v dubnu představen právě v Indií a následně vydán v Asií. Nicméně počátkem srpna se dočkají i zákazníci Evropy.