Epic Games

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Fortnite bude mít 14 denní událost

Fornite v této chvíli má svou speciální událost, která se jmenuje „14 dní s fortnite“, kde bude ukázáno hned několik časových módů. Je více než jasné, tato událost probíhá právě v čase, kdy je nejvíce lidí doma.

Epic Games vyzve Google Play na souboj

Mezitím co společnost Google vítá nějakou tu konkurenci. Nicméně najít kvalitní alternativu k Google Play, která bude bezpečná a s kvalitními aplikacemi, je téměř nemožné. Proto se Google nemá čeho obávat, ale s příchodem Epic Games Store by asi měl.

Vývojáři Fortnite nazývají Google nezodpovědným

Fortnite je battle – royale hra, která se těší své publicity právě na PC a konzolích. Nicméně nedávno se dostala i na mobilní telefony a na iOS počátkem tohoto roku. Nicméně vydání bylo exkluzivně pro Samsung telefony a následně si hru lidé stáhnout nikoliv z Google Play, ale přímo. Není divu. Googlu se to nelíbí, […]

Hra Fornite

Zábavná hra v otevřené aréně, kde po seskoku máte za úkol zneškodnit nepřátele. Místo, kde se vše odehrává se neustále zmenšuje a je na vás vyvíjen tlak tak, abyste udělali chybu nebo případně sestřelili všechny nepřátele a celé kolo vyhráli, což není úplně jednoduché.