Google mapy

Google mapy je asi nejrozšiřitelnější mapové rozhraní na mobilních telefonech Android. Spousta lidí využívá Google mapy jako svou navigaci v automobilu. Nedávno Google taktéž přidal funkce z Waze (koupeno Googlem) do svých map Google Mapy. Právě Waze a Google Mapy patří mezi ty nejlepší.

Google mapy si stáhnete zde

Google mapy konečně umožňují editovat profil

Google mapy konečně umožňují upravit profil skrz svou aplikaci a uživatel tak nemusí najíždět na veřejný profil skrz klasický prohlížeč. Jedná se o aktualizaci na serverové straně, takže je potřeba počkat, pokud se vám ještě nezobrazuje.

Google mapy zavádějí novinku s funkcí „Pro tebe“.

Asi v létě firma Google představila několik novinek v Google Mapách. Vše začalo změnou záložky pro prozkoumání ze sendvičového menu, který se změnil do své vlastní záložky na domácí obrazovce aplikace. Záložka navrhuje různá místa založena na vašich zájmech.

Google mapy bude během cesty navrhovat parkoviště

Někteří uživatelé Google Map si již mohli povšimnout, že aplikace začala nabízet, poblíž vašeho cíle parkování. Spousta lidí tuto funkci ocení, protože většinou ve městech nevíte, kde zaparkovat co nejblíže cíli v případě, že se předem nepodíváte na internet a nezjistíte si více informací.

Google Maps s novým designem

Google již v průběhu roku několikrát aktualizoval a upravil aplikaci, ale na I/O konferenci ze začátku května 2018 Google ukázal něco nového. Tentokrát se nejedná o malou aktualizaci, ale o celkem důležitou a velkou aktualizaci.