Herní telefony

Na trh se nám dostávají parádní herní telefony od známých společností, jako je třeba společnost Xiaomi. Nové herní telefony disponují podporou ovladače nebo i takových příslušenství, jako je větráček.

Herní telefony do budoucna budou mít větší váhu a hry na těchto telefonech obdrží high-end grafiku. Již teď výkon mobilních telefonu předčí ty nejslabší PC.

Black Shark 2 Pro odhalen

Nový herní telefon Black Shark 2 Pro byl odhalen. Nový mobil získává vylepšený čip Snapdragon 855+. Dále dorazí s lepším displejem a jeho odezvou.

Test odolnosti Razer Phone 2

Další test nového herního telefonu Razer Phone 2. Jak se tomuto dařilo odolávat různým škrábancům a ohýbání. Vydržel telefon náročný test YouTubera?

Herní telefon Xiaomi Black Shark 2 oficiálně

Jak Xiaomi slíbilo, tak i také plní a do své řady zařazuje již druhý herní telefon. Tentokrát se však nazývá Xiaomi Black Shark Helo. Stejně jako předchůdce, tak i tento telefon disponuje silným hardwarem a velmi hezkou cenou.

Herní telefon Razer Phone 2 oficiálně

Hraní her na mobilních telefonech už není okrajovou záležitosti, ale poté, co se výrobci mobilních telefonu snažili zvětšovat telefony a zvyšovat výkon, tak se naskytla možnost vyrobit herní telefony. Nový Razer Phone 2 je telefon se silným výkonem, unikátními funkcemi a vylepšeními.

Huawei dorazí s herním telefonem Mate 20X

Asi několik týdnů zpět Huawei oznámil, že pracuje i na třetím zařízení Mate 20. Jelikož vždy společnost nabízí Porsche Design svých vlajkových telefonu, tak celý svět doufal, právě v Huawei Mate 20 Porsche Design. Nicméně objevil se Tweet na oficiálním účtu, kde to vypadá, že se o Porsche Design nejedná.