Honor Play

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Honor Play 3 oficiálně

Nový Honor Play 3 oficiálně představen. Jedná se o telefon do základní třídy, který stojí okolo 3000,- Kč. Avšak nabízí spoustu RAM i výkon CPU.

Honor Play 8 oficiálně

Mobilní telefon Honor Play 8 oficiálně k dispozici. Máme tady spoustu informací ohledně nového základního modelu Honor Play 8.

Systém Google Fuchsia na prvním telefonu

Nový systém Google Fuchsia se objevil na prvním telefonu. Google pracuje na novém systému Fuchsia, který by mohl v budoucnu nahradit Android. Systém byl nalezen na herním Honor Play s čipem Kirin 970. Právě Huawei je tedy společnost, která se aktivně do vývoje systému zapojuje.

Honor Play odhalen pro evropský trh

Máme za sebou oznámení od Sony, ale tím to nekončí, protože k dispozici máme nového hráče na trhu a tím je Honor Play. Telefon, který je víceméně určen pro hráče. Nízká cena a vysoký výkon, to je to, s čím vyšel Huawei do boje.