hry ke stažení

Hra na mobil Whack the Burglars – Robbers

Jedná se o parádní odreagovací hru, ve které budete mít za úkol bránit svůj dům před zloději. Tato hra je dostupná i v online verzi v prohlížeči, ale pokud jste ve vlaku nebo v MHD, tak asi mnohem lepší bude, když budete mít v mobilu aplikaci. Hra je vhodná pro hráče ve věku 18+.

Hra na mobil Tower Defense: ISIS War

Braňte svou zemi před teroristickými útoky. Určitě každý zná teroristickou skupinu ISIS, která operuje na území Sýrie. Asi každý by rád viděl jejich zničení. Vy se jim můžete postavit v dnešní Tower Defense hře, která se dobře hraje na tabletech.

Hra na mobil Gods of Egypt

Myslíte si, že dokážete přežít ve válce bohů? Ukažte svou kuráž, sílu a také vydrž v jedinečné android hře Gods of Egypt: Secrets of the Lost Kingdom. Otestujte své bojové schopnosti v úžasné akční hře, která staví na filmu Gods of Egypt.

Hra na mobil Rush N Crush

Jeďte se svým automobilem v opravdu hustém provozu a využívejte veškeré zrychlovací prostředky k tomu, abyste překonali překážky. Akční a závodní hra v jednom provedení. Užijte si dnešní android hru naplno.

Závodní hra Lobby Racer 3D

Zahrajte si dneska závodní hru, kde budete ovládat autíčko na dálkové ovládání. Jedná se o krásnou 3D závodní hru. Nabízí celkem 12 úrovní, kde budete své rychle auto řídit neskutečnou rychlostí. Pokud jste dostatečně zkušení, tak to pro vás bude hračka.

Hra na mobil The Simpsons: Tapped Out

Určitě znáte světový seriál Simpsonovi, takže vám nemusíme ani říkat, o co se jedná. V dnešní hře si užijete spoustu zábavy! Simpsonovi je nejúžasnější seriál, který kdy Amerika vytvořila. Homer jako obvykle udělal strašlivou nehodu a vyhodil Springfield do vzduchu! Teď je na tobě přestavit toto město!