HTC U12 plus

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

HTC vydává prohlášení o problémech s dodáním U12+

Před-objednávky HTC U12+ mohyl už začít, ale ne všechno je pro každého růžové, kdo si telefon před-objednal. Mezitím pro ty, kteří si objednali přímo přes HTC, tak před-objednávky již mají, tak ti, kteří si objednali cestou Amazonu, tak ti si počkají nejméně do Srpna.

HTC U12+ nenabídne v krabici konvertor z USB-C na 3.5mm jack

Telefon se k nám do České republiky dostane, ale již byl představen. Tento mobilní telefon je jediný vlajkový telefon společnosti HTC pro tento rok. Jelikož firma změnila svou strategií a již nebude vydávat kvantum nových telefonu.

HTC U12+ otestováno se Snapdragon 845 a 6GB RAM

Dnes bude nové HTC odhaleno. Nicméně už není žádným tajemstvím, protože veškerá specifikace tohoto vlajkového telefonu byla odhalena. Již jsme viděli nejrůznější rendery nebo reálné fotografie. Zároveň bylo k dispozici několik specifikací. Nicméně teď je už i v testu.