Nexus 6

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Co tedy přesně hledáte?

Cena Nexus 6 v Evropě

Blíží se Vánoce a určitě většina z vás bude chtít vědět, za kolik se takový Nexus 6 bude prodávat. Ikdyž je velmi pravděpodobné, že tento telefon se začne prodávat v Česku až někdy na začátku roku 2015, tak v jiných částech Evropy tomu tak není a třeba si budete chtít mobil koupit třeba v Německu.

Vánoce se blíží. Který mobil si případně přát?

Dnes se podíváme na veškeré nové mobilní telefóny, které tento rok vyšly, případně ještě vyjdou. Podíváme se na to, pro koho jsou dobré a za co utratit peníze. Pokud tedy uvažujete, že budete chtít na Vánoce nový mobilní telefón, tak tento článek byste neměli minout.  

Voděodolný telefon Nexus 6

Obrovský mobilní telefon, který nemusí sedět každému. Hlavní je, že bude vybaven nejnovější operačním systémem Android 5.0 Lollipop. Veškerá zařízení od Google dostávají aktualizace přednostně a poté ho dostávají jiné mobilní telefony. Můžeme očekávat, že Android 5.0 přijde na ostatní telefony s malinkým zpožděním.

[Google Novinky] Informace kolem ANDROID L

Dnes se má pravděpodobně představit spoustu nových produktů firmy Google. Bude mezi nimi telefon Nexus 6 a Nexus 9. Nexus 9 je 8.9 palcový tablet, který vyrobilo HTC. Tablet je poháněn Nvidia Tegra K1, což je 64 bitový dvojjádrový processor. Více informací ohledně produktů a Android L v novince.