Vypnout reklamy

Nokia 5.1 Plus

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Nokia 5.1 Plus získává aktualizaci Android 9 Pie

Včera začaly telefony Nokia 5.1 Plus získávat aktualizaci na Android 9 Pie. Společnost slíbila, že doručí tuto aktualizaci na telefony do konce tohoto roku a vypadá to, že slib bude dodržen.

Nokia 5.1 Plus v Evropě za 259€

Nová Nokia 5.1 Plus může být velmi brzy v Evropě. K dispozici máme exkluzivní informace ohledně ceny tohoto Android One telefonu. S atraktivními cenami Nokia konkuruje například v Indií, ale začala i v Asií.

Nokia pracuje na herním telefonu

V dnešní době je herní telefon velmi žhavé téma. Spousta společností začala vyvíjet speciálně vyroben herní telefon. Doba, kdy byl telefon jen pro volání je definitivně pryč a celkem i nahrazuje v některých případech počítače. Z mobilního telefonu můžete platit složenky, případně i pracovat ve wordu nebo se dokonce připojovat k ostatním PC s TeamViewer. […]