Vypnout reklamy

Samsung Galaxy A6 (2018)

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Oficiální představení Samsung Galaxy A6 a A6+

Nový mobilní telefon od Samsungu bude dostupný s pokročilým fotoaparátem. V České republice se tento telefon Galaxy A6 a A6+ začne prodávat 18. května ve dvou variantách (single SIM a Dual SIM) a ve třech barvách: fialová, zlatá a černá.

Samsung Galaxy A6 (2018) a A6+ – ceny

Únik za únikem a Samsung Galaxy A6+ 2018 a A6 2018 se stává čím dál víc reálnějším zařízením. Dnes máme i informace o tom, kolik peněz bude tento nový telefon stát.

Samsung Galaxy A6+ na TENAA se 6 palcovým displejem

Samsung Galaxy A6 2018 byl viděn na stránce Čínského regulačního úřadu TENAA. Již víme, že telefon bude disponovat „infinity displejem“ s poměrem stran 18.5:9. Nicméně jsou potvrzené i další specifikace.

Samsung Galaxy A6+ ukazuje Infinity Displej

Již jsme viděli Galaxy A6+ na renderech, kde byla ukázaná duální kamera. Teď jsme můžeme vidět telefon ze přední strany a to přímo z certifikace na Taiwanu, kde je telefon pod modelovým označením M-A605G/DS.

Nové rendery Samsung Galaxy A6+ a živé fotografie Galaxy A6

Modrá, zlatá a nově i černá – Galaxy A6+ 2018. Již víme, jakými barvami bude nový telefon Galaxy A6 oplývat. Spousta informací je na internetu díky Polskému obchodu MGSM, který nemohl počkat na představení nových telefonu od Samsungu.