Vypnout reklamy

Unreal Engine 4

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

TauCeti Unkown Origin je FPS hra od BadFly. Má být na Android telefony!

BadFly Interactive je studio, které vyrobilo hru jako je třeba Dead Effect, pak následovala hra Dead Effect 2. Jednalo se o hororovou hru jak na PC, tak i na mobilní zařízení. Když se podíváte na trailer nové hry TauCeti Unkown Origin, tak spousta lidí nevěří, že to nějaký telefon utáhne.

Hra na mobil Combat Squad

Právě dnes se na Google Play objevila nová hra, která pochází od ex-vývojáŘů Counter Strike Online. A-33 studio vydalo jejich novou FPS hru Combat Squad – Project Wednesday na iOS a Android.

Hra na mobil Combat Squad

Hra není sice dostupná v České republice, ale my jsme našli způsob, jak to obejít. Jelikož je hra i na Google Play zdarma, tak nám stačí pouze instalační APK a soubory. Ty jsme sehnali, proto si ji můžete zahrát na svém mobilním telefonu.

Hra na mobil Suicide Squad: Special Ops

Perfektní android hra, která má perfektní grafické zpracování a hlavně vás nenechá ani na chvíli vydechnout. Je velmi důležité, abyste své protivníky zneškodnili.  Připojte se.