Vypnout reklamy

Xiaomi Mi A2 Lite

Začněte vyhledávat přesnou aplikaci nebo hru z naší databáze. Stačí napsat její jméno do vyhledávání níže. Veškeré aplikace a hry jsou ověřené, otestované a můžete si být tak 100% jistí, že jsou bezpečné. Víte, že i na Google Play se objevují závadné aplikace? Dávejte si na to pozor. S námi se nespálíte.

Aktualizace Xiaomi Mi A2 Lite na Android 9 Pie

Právě Xiaomi Mi A2 Lite je části Android One programu, tedy čistý android bez jakékoliv nadstavby výrobce. Telefon se dostal na trh tento rok a v létě běžel na Android 8.1 Oreo. 

Xiaomi Mi A2 a Mi A2 Lite oficiálně představen!

Čekání je u konce a právě dnes se ve Španělském Madridu představil nový Xiaomi telefon. Jedná se již o druhou generaci těchto mobilních telefonu. Již v prvopočátku disponují Androidem 8 a tím pádem i Projektem Treble, který podporuje rychlejší aktualizace na novější telefony. Oproti Mi A1 solidní výkonnostní vylepšení.

Xiaomi Mi A2 Lite je k prodeji. Levnější, než se čekalo.

Xiaomi obchod na AliExpress chtějí za telefon pouze 190 – 210$, což je opravdu velmi nízká cena, protože původně se mělo jednat o 283$. Mluvíme však o ceně v Číně, avšak ani v EU nebude dělat daň 90$. Avšak ještě k tomu připočteme CLO.

Xiaomi Mi A2 a Mi A2 Lite odhalen

Xiaomi Mi A2 je dlouho očekávaný telefon do střední třídy, který se očekává s nízkou cenou a továrním Android systémem. Minulý rok byl Mi A1 docela úspěch a proto bude docela zajímavé si počkat na tohoto nástupce.