Vypnout reklamy

Strategické hry roku 2020

Pojďme se podívat ještě do roku 2020, kde se podíváme na výborné strategické hry, které nabídnou obrovskou zábavu, hezkou grafiku.

Radio Commander

Radio Commander je hra od vývojářů 911 Operator a tentokrát se stanete operátorem ve válce ve Vietnamu. Využívejte rádiový kontakt k tomu, abyste zadali svým vojákům různé příkazy. Jedná se o velmi inovativní hru v real-time.

Radio Commander
Price: CZK 54.99

Football Manager 2021 Mobile

Strategická hra na fotbalovým hřišti. Snažte se dovést svůj tým k vítězství a nakupujte či prodávejte své hráče. Dodávejte týmu morálku podle toho, jak se k ním chováte. Hra nabízí nové taktické možnosti.

Football Manager 2021 Mobile
Price: CZK 229.00+

The Bonfire 2: Uncharted Shores

Jedná se o stylistickou hru, která vyhrála ocenění nejlepší budovatelské strategie. Braňte své území a útočte na nepřátele. Před vámi stojí různá monstra, která se probouzí zájmena v noci.

Company of Heroes

Určitě znáte strategií Company of Heroes na PC. Ještě nedávno vyšla i jeho vylepšená verze. Jedná se o real-time strategií, která vám opět obnoví vzpomínky na hru z roku 2006, kdy se stala nejlepší PC strategickou hrou. Nyní i na telefonu Android.

The app was not found in the store. 🙁

Warhammer Quest Silver Tower

Jedná se o zajímavou hru z prostředí Warhammer série. Vstupte do věží, odrážejte útoky nepřátel a vymyslete strategií se kterou dokážete zneškodnit nepřátele.