Vypnout reklamy

Hra na mobil na mobil – Vikings Gone Wild + mód

Vydáno dne: 19.4.2017

Popadněte své štíty, sekyrky a vydejte se do obrovského boje. Jedná se o zábavnou, bláznivou a nejvíce taktickou android hru, kterou naleznete na serveru Google Play. Je velmi důležité vyrobit silné zázemí pro svou armádu. Využijte svou armádu, abyste zneškodnili nepřátele a pokuste se udělat vše pro zničení protihráčů. Pokuste se rekrutovat silné jednotky na […]

Popadněte své štíty, sekyrky a vydejte se do obrovského boje. Jedná se o zábavnou, bláznivou a nejvíce taktickou android hru, kterou naleznete na serveru Google Play. Je velmi důležité vyrobit silné zázemí pro svou armádu.

Využijte svou armádu, abyste zneškodnili nepřátele a pokuste se udělat vše pro zničení protihráčů. Pokuste se rekrutovat silné jednotky na svou stranu a vybudujte si tak silnou armádu, že vás bude velmi náročné zneškodnit. Máte taktéž možnost hrát online a spolupracovat s kamarády.

Vytvářejte opravdu unikátní věci, se kterými vytváříte magií. Speciální útoky vám umožní naprosto devastující zničení protihráčů. K dispozici je třeba kyselý déšť nebo krvavá lázeň. 

Dále nesmíme zapomenou na krásné grafické zpracování. Najděte způsob, jak se dostat dále.

Vikings Gone Wild Trailer

Co mód nabízí

  • Neomezeno zlata
  • Neomezený elixír
  • Neomezený dračí elixír

Instalace módu

Stáhněte si APK, kterou poté přetáhnete do paměti telefonu. Přes souborový manažer ho spustíte a nainstalujete.

Vikings Gone Wild
Price: Free

[wp-review]

Buroň Tomáš