Vypnout reklamy

Na TENAA se objevil nový telefon s modelovým označením JKM-AL00 a má se jednat o přímého nástupce Huawei Y9 2018. Nicméně informace stále nejsou kompletní, ale k dispozici máme fotografie. Když se na telefon podíváme, tak vidíme podobu v telefonu Huawei P20 Lite. Je zde stejný výřez v displeji, uspořádání senzorů je podobné, tlačítko pro nastavení […]

Na TENAA se objevil nový telefon s modelovým označením JKM-AL00 a má se jednat o přímého nástupce Huawei Y9 2018. Nicméně informace stále nejsou kompletní, ale k dispozici máme fotografie.

Když se na telefon podíváme, tak vidíme podobu v telefonu Huawei P20 Lite. Je zde stejný výřez v displeji, uspořádání senzorů je podobné, tlačítko pro nastavení hlasitosti a napájení vpravo a vzadu vypadají ze skla.

Telefon obsahuje čtečku otisků prstů v horní části uprostřed a po levé straně vidíme vertikální umístění duální kamery. Tento telefon bude s jistotou poháněn čipem HiSilicon Kirin 710.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.